top of page

Projektas: Buto interjeras Užupyje

Metai: 2022

Stadija: realizuotas

Vieta: Vilnius

Plotas: 42 kv.m

Projekto autorė: Laura Krivienė

Nuotraukų autorius: Leonas Garbačauskas

 

Vilniaus senamiesčio širdyje- Užupyje sukurtas modernus neutralių žemės spalvų interjeras nuomai. Nors butas tik dviejų kambarių, tačiau turi daug langų į nuostabų vaizdą - medžių viršunes, todėl buto erdvės buvo planuojamos taip, kad iš pagrindinių erdvių-svetainės ir miegamojo būtų galima matyti kintančią gamtą. Miegamajame lova orientuota į vitrininį langą, kad ryte atsikėlus būtų galima mėgautis gražiu kraštovaizdžiu. Spintos fasadai formuojami pasitelkiant vertikalų ritmą tam kad būtų suniveliuoti durų segmentai ir pati spinta būtų kaip vientisas sienos dekoras, bei tuo pačiu vertikalumas miegamajam priduotų daugiau aukščio.

Virtuvėje pasitelkos vos dvi spalvos – natūralios smėlio spalvos ąžuolo faneruotė ir baltos spalvos derinys. Aukštam virtuvės segmentui numatyta balta spalva,kad baldas susiniveliuotų su erdve ir kambarys būtų vizualiai erdvesnis. Virtuvės stalviršiui, sienutei, valgomojo stalui ir TV spintelės stalviršiui panaudotas subtilaus ir lengvo marmuro rašto akmuo įnešantis prabangos jausmą.

Mažoje vonioje pasirinktas kontrasto principas – miegamojo spintos vertikalus atkartojimas su juodos spalvos elementais ir baltos plytelės bei didelis veidrodis, kad mažas vonios kambarys vizualiai būtų erdvesnis nors talpina visas reikiamas funkcijas vonios kambariui ir turi daug vietos daiktų pasidėjimui.

bottom of page