top of page

Projektas: MEDŽIOTOJO NAMAS

Metai: 2023

Stadija: realizuotas

Vieta: Lietuva

Plotas: 252 kv.m

Projekto autorė: Laura Krivienė

Nuotraukų autorius: Leonas Garbačauskas

 

Rąstinis namas yra unikalus statinys, kuriam reikėjo suformuoti šaltą, grubų, tačiau praktišką interjerą, kuris atspindėtų namo šeimininko laisvalaikį – medžioklę, tačiau namo akcentu liktų natūralių formų rąstų sienos. Tai interjeras kuris pareikalavo kiekviename žingsnyje ieškoti netipinių sprendimų norint labiau pabrėžti namo unikalumą.

Namo erdvės dalinamos į du lygius. Pirmame aukšte suformuotos laisvalaikio erdvės tokios kaip svetainė, virtuvė ir valgomasis, pirtis su priešpirčiu ir mažas sanmazgas bei pagalbinės patalpos, o antrame aukšte miegamieji su vonios kambariais.

Interjero koncepte pirmas ir antras aukštas dalinamas ne tik patalpų paskirtimi, tačiau ir medžiagiškumu. Kadangi pirmame aukšte vyrauja rąstų sienos, todėl naujai formuojamom intrejero detalėm ir baldam buvo pasirinktos grubios ir šaltos medžiagos – betonas, metalas, kniedės, mikrocemento lubų apdaila, oda minkštuose balduose. Antrame aukšte rąstai matomi tik pastato konstrukcijoje, todėl visos gipso sienos tepamos mikrocementu, o grindims pasrinktos raižytos parketlentės, kurių spalva buvo derinama prie pirmojo aukšto smėlio spalvos rąstų sienų. Nematomų durų varčiose atsikartoja raižytų parketlenčių ritmas, kurį suriša vertikali kniedyta metalinė juosta. Durų rankenos ir baldų rankenėlės panaudotos tokio paties metalo ir odos, todėl toks mažų akcentų atsikartojimas interjere priduoda harmonijos ir vientisumo. 

bottom of page